„Rutinu nechte na nás“

Po několika letech tvůrčí práce a sbírání zkušeností jako zaměstnanci a freelanceři pro klienty z různých segmentů a velikostí jsme vždy naráželi na stále opakující se rutinu - vytvoření jednoduchého, srozumitelného reportu pro klienta. Tato práce nám zabírala relativně dost času a neustále se opakovala. Proto jsme vyvinuly jedinečný nástroj Report33, který dokáže tuto činnost a řadu jiných sám automatizovaně zvládnout, což šetří čas, který můžete věnovat optimalizaci PPC kampaní či vytvářet nové strategie.

„Ušetříte tolik času, že zbyde spoustu času na zábavu i rodinu.“

Na vývoji webové aplikace se podílí zkušený tým, který hledá jednoduché způsoby, jak zjednodušit práce s činností okolo reportingu a monitoringu performance. Protože nasloucháme naším uživatelům, Report33 už není jen reportovacím nástrojem, hravě si poradí s celou řadou jiných činností:

  • automatický import nákladů z reklamních systémů do Google Analytics
  • kontrola funkčnosti URL adres inzerátů
  • nastavení a automatické sledování plnění cílů (rozpočet, tržba, PNO atp.)
  • automatické notifikace na docházející kredit
  • výkonnostní dashboard vytvořený napříč účty, které máte ve správě
  • propracovaný systém uživatelských oprávnění pro agentury
  • všechny reporty jsou doplněné automatickým komentářem s možností stažení do PDF

Naším cílem je pomáhat zefektivnit rutinní úkony každého PPC specialisty jak z řad agentur, tak freelancerů. Ušetřený čas každý specialista, tak může věnovat vylepšování kampaní, sebevzdělávání nebo zábavě. Chceme, aby se práce PPCčkaře nestala rutinou a zachovala si stále kreativního ducha. O rutinu se postaráme s radostí my.

Report33 vytváříme s láskou a radostí pro všechny markeťáky, kteří chtějí být produktivnější a nechtějí ztrácet čas. Věnujte se vylepšování marketingové strategie a rutinu nechte na nás!

Media33 s.r.o.
Bělohorská 1667/58
Praha 6 16900
08616728

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka C321751.

Máte nápad na zlepšení nebo se chcete zeptat? Napište nám.

nebo